KONTAKT         GALERIA         REFERENCJE         NOWOŚCI         O FIRMIE    

 Login
 
 Hasło
 
 

 Rejestracja nowego użytkownika
 Zapomniałem hasła
> Ściany osłonowe > CW 50 SC 

System CW 50 SC umożliwia wykonanie przeszkleń w oparciu o aluminiową konstrukcję słupowo- ryglową . Szklenie od strony wewnętrznej opiera się na aluminiowych słupach i ryglach, które mają przekrój prostokątny o stałej szerokości 50 mm. Drugi wymiar przekroju słupów i rygli wynika z obliczeń statycznych i dobierany jest indywidualnie.

Od strony zewnętrznej szklenie nie posiada widocznych elementów mocujących , tworząc płaszczyznę ze szczelinami szerokości 20 mm, wypełnione specjalnym szczeliwem silikonowym lub uszczelką. Tafle szklane posiadają specjalną ramkę dystansową dzięki której możliwe jest zastosowanie mocowania za pomocą ciągłych elementów listwowych.

Dla podkreślenia układu horyzontalnego lub wertykalnego istnieje możliwoś należenia w jednym kierunku listew maskujących. Istnieje możliwość zastosowania całej gamy okien wpinanych w konstrukcję ściany osłonowej, a także okna niewidocznego na elewacji o funkcji wychylania na zewnątrz.
Konstrukcje zapewniają wodo i wiatroszczelność , trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Dostępna pełna gama kolorystyczna w wykończeniach zarówno malowanych jak i anodowanych

 

 
profile
montaz
odwodnienie


1